MARVO - M655
MARVO - MIC-06

SCORE - ARCHIV STARŠÍCH ČÍSEL   -   AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ | www.score.cz

SCORE 364

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

ARCHIV STARŠÍCH ČÍSEL   -   AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

SCORE 364

Kultovní herní časopis od hráčů pro hráče přináší v novém vydání opět pořádnou porci zábavy a informací na 132 stranách. Odreagujte se, inspirujte se a pobavte se u recenzí, preview, reinstallů, témat a mnoho dalšího u SCORE 364! Níže najdete jen malou ochutnávku z toho, co vás čeká.

Tento měsíc jsme se v rámci ústředního tématu zatoulali k roguelite hrám, protože na Steam dorazil v řežimu předběžného přístupu Hades II. Podsvětí je sice pořád v režimu přestavby, ale už teď jde o jasného kandidáta na hru roku, ve kterém tenhle nový král žánru vyjde!

PREVIEW: Hades II, Vigor, Forever Skies, Serum, Vivat Slovakia, Warhammer 40,000 Speed Freeks, MARS 2120

RECENZE: Men of War II, Senua's Saga: Hellblade II, Ghost of Tsushima: Director's Cut, SAND LAND, Reus 2, XDefiant a další!

UPDATE: Old World - Behind the Throne, Planet Zoo: Barnyard Animal Pack

REINSTALL: Dead Cells, Total War: Shogun 2

TÉMA: Malincí velikáni (historie studia Supergiant Games), Nejlepší roguelite hry

REPORTÁŽ: SCORE na Tchaj-wanu? Navštívili jsme COMPUTEX TAIPEI 2024; Jak jsem obalamutil a naštval AI; Jak to vypadá v tchajwanské centrále ViewSonicu?; A jak to vypadá v domově paměťového titána ADATA?

ROZHOVORY: Greg Kasavin, kreativní ředitel Supergiant Games (Hades II), Maxim Kamensky, hlavní producent (Men of War II), Marek Pešout a Zdeněk Eisenhammer, Vortador Games (OnEscape)

DESKOVÉ HRY: Krajina zvířat, Výpravy do minulosti, The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra

KULTURA: Téma – 4K Ultra HD Blue-ray steelbook edice, Recenze – Expanze, Oficiální soundtrack Frostpunk 2ND edition na dvou vinylech, seriál Fallout; Pozvánka na Deadpool & Wolverine

TECHBOX: Zajímavosti, KEYCHRON Q6 PRO


a mnohem více!


SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   E-SHOP   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.