O hrách

SCORE 278 Fóra HRY O hrách

Štítky: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  lexoun a poslední změna je stará 1 rok, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #19417 Reply

  lexoun

  Tady je to nějaké polomrtvé. Žádná diskuze o hrách, žádné články o hrách. Měli by jste na tom webu zapracovat. I level je na tom špatně. :)

  #2360 Reply
  SCORE
  SCORE
  Správce
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
Odpověď na téma: O hrách

Můžete použít BBCodes pro formátování příspěvku.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o uživateli:
SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

FACEBOOK

Český dabing do kyberpurnkového RPG DEX přijde už 5.5. formou zdarma stažitelného DLC. O výrobu se postaralo studio Fénix ProDabing a malou ukázku můžete posoudit už v traileru. Hezký příklad starání se o hru i po jejím vydání. ... víceméně

dobrý den mám problém s registrací u vás nějak vám to nefunguje už dva dny čekám na aktivační email a pořád nic potřebuju si vyzvednout kódy a nemůžu protože vám to nejde ... víceméně

Twitter