O hrách

SCORE 275 Fóra HRY O hrách

Štítky: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  lexoun a poslední změna je stará 1 rok, 4 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #19417 Reply

  lexoun

  Tady je to nějaké polomrtvé. Žádná diskuze o hrách, žádné články o hrách. Měli by jste na tom webu zapracovat. I level je na tom špatně. :)

  #2360 Reply
  SCORE
  SCORE
  Správce
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
Odpověď na téma: O hrách

Můžete použít BBCodes pro formátování příspěvku.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o uživateli:
SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

FACEBOOK

Před chvílí jsem se podíval na Origin co je v akci On the House. Je tam Mass Effect 2. To jsem tedy zíral že tak dobrá hra je zdarma. Já jsem hrál jenom první díl a ten byl hodně dobrý a rozhodně nepromarním tuhle příležitost si vyzkoušet pokračování. Jen to oznamuji aby o to nepřišli lidé co tenhle díl nehráli. ... víceméně

Nejnovější várka screenshotů z Nioh má dle nás trochu podivnou úpravu. Vlastně jim skoro vůbec nevěříme. Nicméně jejich japonskou atmosféru z nich určitě načerpat můžete ;-) ... víceméně

Twitter